Do mieszkania nad nami wprowadzili się nowi - TwojeHistorie.pl - Historie z Życia Wzięte


Do mieszkania nad nami wprowadzili się nowi

Do mieszkania nad nami wprowadzili się nowi sąsiedzi. Wydawali się nawet sympatyczni i kulturalni więc się ucieszyliśmy. Czar prysł dosyć szybko, kiedy okazało się, że przez pół dnia awanturują się - drą się na całą klatkę, rzucają talerzami, etc. Przez drugą połowę dnia dymają się na zgodę - równie głośno. Zwróciliśmy im uwagę, ale wtedy wyszło, że ich kultura to tylko pozory - zaczęli nas obrażać i rzucili się na nas z łapami. Wymarzeni sąsiedzi!
Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą

Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą. Ostatnio podczas badania kontrolnego zaczęła mnie OBWĄCHIWAĆ i spytała, jakiego żelu intymnego używam, że tak ładnie i świeżo pachnę.YAFUD


Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych

Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych oraz innych nieprzyjemności z pewnymi osobami, postanowiłem skorzystać z wakacji i wyjechać gdzieś daleko. Nie po to, by zwiedzać czy dobrze się bawić, po prostu odciąć się od wszystkich, których znam.

Wybrałem losowe miejsce z Google i wyjechałem jakieś 1000 km od miejsca zamieszkania. W tym samym hotelu spotkałem byłego mojej pierwszej dziewczyny, który do tej pory był powodem wielu moich kłopotów.

Moje życie to festiwal "chuj ci w dupę, stary".YAFUD