Moja współlokatorka, a w tym najlepsza - TwojeHistorie.pl - Historie z Życia Wzięte


Moja współlokatorka, a w tym najlepsza

Moja współlokatorka, a w tym najlepsza przyjaciółka wpadła ze swoim chłopakiem, z którym chodziła od kilku miesięcy. Gość okazał się skończonym dupkiem i po prostu ją rzucił. Cała odpowiedzialność za przyjaciółkę i jej dziecko wzięłam na siebie, w końcu znałyśmy się od zawsze. Robiłam zakupy, pomagałam jej dbać o dietę, woziłam do lekarza i do szkoły rodzenia. Gdy nadszedł czas, zawiozłam ją do szpitala i czekałam pod porodówką. Cóż... myślałam, że po prostu jestem dobrą przyjaciółką (dziewczynę znam od zawsze, jest dla mnie prawie jak siostra) ale według pań w szpitalu jestem: "ohydną lesbijką, która zniszczy życie niewinnemu dziecku".
Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą

Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą. Ostatnio podczas badania kontrolnego zaczęła mnie OBWĄCHIWAĆ i spytała, jakiego żelu intymnego używam, że tak ładnie i świeżo pachnę.YAFUD


Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych

Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych oraz innych nieprzyjemności z pewnymi osobami, postanowiłem skorzystać z wakacji i wyjechać gdzieś daleko. Nie po to, by zwiedzać czy dobrze się bawić, po prostu odciąć się od wszystkich, których znam.

Wybrałem losowe miejsce z Google i wyjechałem jakieś 1000 km od miejsca zamieszkania. W tym samym hotelu spotkałem byłego mojej pierwszej dziewczyny, który do tej pory był powodem wielu moich kłopotów.

Moje życie to festiwal "chuj ci w dupę, stary".YAFUD