Szliśmy z dziewczyną do auta na parkingu i - TwojeHistorie.pl - Historie z Życia Wzięte


Szliśmy z dziewczyną do auta na parkingu i

Szliśmy z dziewczyną do auta na parkingu i zobaczyliśmy olbrzymiego SUVa zaparkowanego obok naszego samochodu. Zażartowałem, że ktoś tu musi mieć kompleksy i pewnie rekompensuje sobie małego pind*la. Szkoda, że nie zorientowałem się, że właściciel auta idzie tuż za nami - ponad 2 metrowy, wielki kulturysta. Nie wiem, czy koleś ma kompleksy, ale ja mam złamany nos.
Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą

Moja pani ginekolog jest niezwykle interesującą osobą. Ostatnio podczas badania kontrolnego zaczęła mnie OBWĄCHIWAĆ i spytała, jakiego żelu intymnego używam, że tak ładnie i świeżo pachnę.YAFUD


Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych

Z powodu wielu konfliktów wewnętrznych, problemów rodzinnych oraz innych nieprzyjemności z pewnymi osobami, postanowiłem skorzystać z wakacji i wyjechać gdzieś daleko. Nie po to, by zwiedzać czy dobrze się bawić, po prostu odciąć się od wszystkich, których znam.

Wybrałem losowe miejsce z Google i wyjechałem jakieś 1000 km od miejsca zamieszkania. W tym samym hotelu spotkałem byłego mojej pierwszej dziewczyny, który do tej pory był powodem wielu moich kłopotów.

Moje życie to festiwal "chuj ci w dupę, stary".YAFUD