Siedziałam sobie w zapchanym autobusie i wsiadła do niego pani

Siedziałam sobie w zapchanym autobusie i wsiadła do niego pani z niedużym kundelkiem na smyczy. Wsiadła z tyłu, a jak się okazało, kasownik z tyłu nie działał, więc musiała biedna kobieta lecieć do przodu. Zapytała, czy nie potrzymałabym jej pieska, a sama rozpoczęła żmudne przepychanie się do przodu. W tym czasie piesek załatwił swoją potrzebę na rurkę, a ja za cholerę nie potrafiłam wyjaśnić stojącym obok ludziom, że to nie mój pies. Obrazom i przekleństwom nie było końca a ... Pani "od pieska"nigdy nie wróciła )Do dzisiaj zwierzak mieszka u mnie).Kiedy byłem mały, wyrwałem się ojcu w

Kiedy byłem mały, wyrwałem się ojcu w sklepie, wbiegłem jakiejś babie między nogi, zajrzałem jej pod sukienkę i krzyknąłem na cały sklep: "Tato, a czemu ta pani nie ma majtek?". Dziś mam 25 lat i ona dalej jest jedyną ci*ką jaką widziałem na własne oczy.


YAFUD

Od tygodnia mam nowego współlokatora.

Od tygodnia mam nowego współlokatora. Codziennie słyszę jak rano i wieczorem szczotkuje zęby. Niby nic niezwykłego, ale dzisiaj zorientowałem się, że w szafce łazienkowej jest tylko jedna szczoteczka - moja.


YAFUD