Kilka lat temu moja mama była we Włoszech. Przywiozła mi kilka

Kilka lat temu moja mama była we Włoszech. Przywiozła mi kilka ciuchów, jakieś bluzki, taki rzeczy. Były na nich różne napisy, głównie po włosku, ale jakoś nigdy nie interesowało mnie, by sprawdzić, co oznaczają, a mama włoskiego nie znała aż tak dobrze. Minęły lata, dziś akurat mama sprzątała i ubrała jedną z nich i sprawdziłem co też jest napisane na bluzce, w której mam nawet zdjęcie klasowe w gimnazjum. Nigdy bym się nie spodziewał, że chodziłem w koszulce z napisem "Lekcja seksu. Pierwsza lekcja za darmo"Kiedy byłem mały, wyrwałem się ojcu w

Kiedy byłem mały, wyrwałem się ojcu w sklepie, wbiegłem jakiejś babie między nogi, zajrzałem jej pod sukienkę i krzyknąłem na cały sklep: "Tato, a czemu ta pani nie ma majtek?". Dziś mam 25 lat i ona dalej jest jedyną ci*ką jaką widziałem na własne oczy.


YAFUD

Od tygodnia mam nowego współlokatora.

Od tygodnia mam nowego współlokatora. Codziennie słyszę jak rano i wieczorem szczotkuje zęby. Niby nic niezwykłego, ale dzisiaj zorientowałem się, że w szafce łazienkowej jest tylko jedna szczoteczka - moja.


YAFUD