Moja, żona jest w ciąży i ma bardzo silne

Moja, żona jest w ciąży i ma bardzo silne poranne nudności. Dzisiaj przez cały dzień nie zjadła kompletnie nic i zacząłem się bać o zdrowie jej i naszego przyszłego dziecka. Przyniosłem jej banana i zapytałem czy nie chciałaby spróbować go zjeść dla dobra dziecka. Zaczęła się na mnie wydzierać, bo ona się tragicznie czuje, a ja chcę patrzeć jak włada sobie do ust falicznyy obiekt. Jeszcze tylko 6-miesięcy.Byłam w sobotę na pogrzebie mojej ciotki.

Byłam w sobotę na pogrzebie mojej ciotki. Ceremonia została opóźniona o dwie godziny bo było jakieś nieporozumienie w firmie pogrzebowej i nikt nie wykopał grobu.


YAFUD

Po śmierci mojej mamy, tata długo był sam,

Po śmierci mojej mamy, tata długo był sam, ale jakiś czas temu zaczął się spotykać z jakąś babką. Bardzo się cieszyłam bo od dawna mu kładłam do głowy, że pora spróbować żyć dalej. Wczoraj ją poznałam i nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia. Powiem tylko, że coś jej się nie spodobało "w moim tonie"i stwierdziła, że ona jest teraz moją matką i następnym razem dostanę szlaban na wyjścia z domu jeśli nie będę jej traktowała z należytym szacunkiem. Mam 30 lat, swoje dzieci i od lat nie mieszkam z ojcem.


YAFUD