Mój mąż dostał propozycję kontraktu

Mój mąż dostał propozycję kontraktu zagranicznego nie do odrzucenia. Jako, że byłam w zaawansowanej ciąży teściowa obiecała, że to ona mnie zabierze do szpitala kiedy zacznę rodzić. Trzy dni przed szacowanym terminem zaczęły się intensywne skurcze więc zadzwoniłam do teściowej mówiąc, że "to już". Kochana mamusia odparła, że ogląda film, ale mam nie panikować bo jeszcze nikt nie urodził w 2 godziny. No cóż, mi się udało!Zabraliśmy z siostrą naszą babcię na

Zabraliśmy z siostrą naszą babcię na zakupy, bo staruszka ostatnio bardzo mało wychodzi do ludzi. W pewnym momencie babcia stwierdziła, że jest jej za ciepło i zanim zdążyłyśmy ją powstrzymać zdjęła bluzkę, zostając w samym staniku. Ponad 30 minut zajęło nam przekonanie jej żeby założyła ją ponownie.


YAFUD

Powiedziałam mojej najlepszej koleżance, że

Powiedziałam mojej najlepszej koleżance, że z moją ciążą były komplikacje i poroniłam. Samo mówienie o tym sprawiło mi wiele bólu, ale chciałam być szczera z kumpelą. Ona wzruszyła ramionami, stwierdziła, że to się zdarza i zapytała czy wracam do imprezowania z nią.


YAFUD