Mój mąż dostał propozycję kontraktu

Mój mąż dostał propozycję kontraktu zagranicznego nie do odrzucenia. Jako, że byłam w zaawansowanej ciąży teściowa obiecała, że to ona mnie zabierze do szpitala kiedy zacznę rodzić. Trzy dni przed szacowanym terminem zaczęły się intensywne skurcze więc zadzwoniłam do teściowej mówiąc, że "to już". Kochana mamusia odparła, że ogląda film, ale mam nie panikować bo jeszcze nikt nie urodził w 2 godziny. No cóż, mi się udało!Spędzałam weekend u dziadków. Mają

Spędzałam weekend u dziadków. Mają niewielkie mieszkanie więc spałam u nich w sypialni na rozkładanym łóżku. Kiedy zapytali mnie czy śpię, udałam, że tak żeby nie musieć słuchać ich typowych wyrzutów o siedzeniu po nocy. To był błąd - WIELKI błąd. Pytali mnie bo mieli ochotę na małe co nie co. Przez kolejne 20minut musiałam spać kiedy oni zabawiali się na łóżku obok.


YAFUD

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój pierwszy okres. Mama zabrała mnie tego samego dnia do sklepu żeby kupić mi podpaski. Zapytałam nieśmiało, czy nie mogłybyśmy zamiast nich kupić tampony. Moja mama strasznie się zmieszała i podbiegła do pierwszego lepszego pracownika i zapytała "Proszę Pana, czy jeśli moja córka używa tamponów to znaczy, że nie jest już dziewicą?"Nigdy wcześniej nie spiekłam takiego buraka jak wtedy.


YAFUD