Będę szczery, moja rodzina nie należy - TwojeHistorie.pl - Historie z Życia Wzięte


Będę szczery, moja rodzina nie należy


Będę szczery, moja rodzina nie należy do ludzi bogatych. Ledwo wiążemy koniec z końcem. Dodatkowo mój młodszy brat jest bardzo chory i jego leczenie jest kosztowne. Spotykałem się od pół roku z dziewczyną. Niedawno miała urodziny. Zbierałem dość długo na prezent. Kupiłem bukiet kwiatów i zabrałem ją do kina. Na nic więcej nie było mnie stać. Dziewczyna zerwała ze mną, bo za bardzo na niej oszczędzam.YAFUDTrenuję mieszane sztuki walki (MMA). Dwa

Trenuję mieszane sztuki walki (MMA). Dwa tygodnie temu wygrałem turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Wielkiej Brytanii (mieszkam w Edynburgu), które zaczynają sie 3 października. Wczoraj poślizgnąlem sie pod prysznicem i złamałem w dwóch miejscach rękę. 4 i pół miesiąca treningów poszło na marne.Kolega z pracy zagadał mnie dzisiaj

Kolega z pracy zagadał mnie dzisiaj podczas przerwy. Nie kumplujemy się jakoś mocno, ale nie przeszkodziło mu to w podzieleniu się informacją, że ma nadzwyczajną ilość wosku w uszach i po wizycie u doktora, który mu go usunie zamierza z tego wosku zrobić sobie pamiątkową świeczkę.
Rodzice nigdy mnie nie pilnowali jeżeli

Rodzice nigdy mnie nie pilnowali jeżeli chodzi o sprawy szkolne. Mama mówiła, że uczę się tylko dla siebie, a ja nigdy się nie spinałem, nie uczyłem, a i tak dostawałem dobre oceny. W czwartej technikum dzwonię do kumpla z pytaniem czy teoretyczny egzamin zawodowy jest na 9 czy na 10. A on na to "Jutro jest praktyczny, teoretyczny był 3 dni temu".
Mieszkam "kątem"u siostry, tyrałam na

Mieszkam "kątem"u siostry, tyrałam na umowie na czas określony w sklepie kosmetycznym w centrum handlowym. Kilka dni temu siostra poprosiła mnie o kupienie testu ciążowego. Kupiłam po sąsiedzku w centrum. Plotka poszła... Kolejnej umowy nie będę już miała bo: "nie będziesz się rozmnażała na moim ZUSie, ja tam swoje wiem"