Znajomy bierze ślub. W ostatniej chwili

Znajomy bierze ślub. W ostatniej chwili jedzie z drużbą po bukiet dla swojej oblubienicy, bukiet zamówiony i zapłacony tydzień wcześniej. Pani kwiaciarka po podaniu nazwiska i numeru zamówienia stwierdza, że ona nic o tym nie wie - afera, bo baba się upiera że nie było nic takiego, a kasa już poszła... w końcu się okazuje, że nabazgrała je sobie w zeszycie zamówień takim maczkiem, tak na marginesie, że go nie zauważyła i z karpikiem na twarzy natychmiast bierze się do robienia wiązanki. Pan młody wkurzony na maksa, pani więc proponuje w ramach przeprosin by wybrał sobie DOWOLNY kwiatek jako gratis. Kolega wybrał. Rododendron (czy innego zielepacha sporych rozmiarów) w cenie 350zł.Spędzałam weekend u dziadków. Mają

Spędzałam weekend u dziadków. Mają niewielkie mieszkanie więc spałam u nich w sypialni na rozkładanym łóżku. Kiedy zapytali mnie czy śpię, udałam, że tak żeby nie musieć słuchać ich typowych wyrzutów o siedzeniu po nocy. To był błąd - WIELKI błąd. Pytali mnie bo mieli ochotę na małe co nie co. Przez kolejne 20minut musiałam spać kiedy oni zabawiali się na łóżku obok.


YAFUD

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój pierwszy okres. Mama zabrała mnie tego samego dnia do sklepu żeby kupić mi podpaski. Zapytałam nieśmiało, czy nie mogłybyśmy zamiast nich kupić tampony. Moja mama strasznie się zmieszała i podbiegła do pierwszego lepszego pracownika i zapytała "Proszę Pana, czy jeśli moja córka używa tamponów to znaczy, że nie jest już dziewicą?"Nigdy wcześniej nie spiekłam takiego buraka jak wtedy.


YAFUD