Moja firma wysłała mnie na delegację

Moja firma wysłała mnie na delegację zagraniczną. Po raz pierwszy w życiu leciałam samolotem w biznes klasie. Byłam zachwycona... dopóki facet siedzący obok nie zaczął gapić się bezczelnie na moje cycki (mam dość spory biust) z obleśnym uśmiechem. Jakby tego było mało dorzucił jeszcze: "Mam nadzieję, że będą spore turbulencje".Spędzałam weekend u dziadków. Mają

Spędzałam weekend u dziadków. Mają niewielkie mieszkanie więc spałam u nich w sypialni na rozkładanym łóżku. Kiedy zapytali mnie czy śpię, udałam, że tak żeby nie musieć słuchać ich typowych wyrzutów o siedzeniu po nocy. To był błąd - WIELKI błąd. Pytali mnie bo mieli ochotę na małe co nie co. Przez kolejne 20minut musiałam spać kiedy oni zabawiali się na łóżku obok.


YAFUD

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój

Do dzisiaj pamiętam jak dostałam swój pierwszy okres. Mama zabrała mnie tego samego dnia do sklepu żeby kupić mi podpaski. Zapytałam nieśmiało, czy nie mogłybyśmy zamiast nich kupić tampony. Moja mama strasznie się zmieszała i podbiegła do pierwszego lepszego pracownika i zapytała "Proszę Pana, czy jeśli moja córka używa tamponów to znaczy, że nie jest już dziewicą?"Nigdy wcześniej nie spiekłam takiego buraka jak wtedy.


YAFUD