Lany poniedziałek. O 4:40 budzi Cię - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Lany poniedziałek. O 4:40 budzi Cię

Lany poniedziałek. O 4:40 budzi Cię kapanie - jak się okazuje leje się z sufitu. Sąsiad z góry postanowił nie zakręcić wody i wyjechać na święta. Ślad po człowieku zaginął, nikt nie ma telefonu ani pojęcia gdzie mógł się udać na święta. Sąsiadowi z góry za "udany"dzień - bardzo dziękuję.
REKLAMA

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w życiu jedzie na kolonię. Tak się podekscytowała, że wstała dzisiaj sama bez budzenia (zazwyczaj dobudzenie jej graniczy z cudem), wymyła zęby i ubrała się bez marudzenia. Sama sobie zrobiła śniadanie i zjadła przy stole jak dorosły po czym przyszła mnie obudzić twierdząc, że jest gotowa. O godzinie 3.37!
REKLAMA

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi,

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi, że przyszła do niego nastolatka. Bardzo ładna, gdyby nie mocno szpecący trądzik. Przypisał jej magiczną miksturę i umówił na wizytę kontrolną dwa tygodnie później. Ku jego wielkiemu zdziwieniu było nawet gorzej niż poprzednio. Dziewczę pogubiło się we wskazaniach i zamiast nasączać waciki i smarować twarz, przypisany specyfik piła.
REKLAMA

REKLAMA