Pomagałam mojej młodszej siostrze przy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pomagałam mojej młodszej siostrze przy

Pomagałam mojej młodszej siostrze przy zadaniu domowym z plastyki. Miała narysować kogoś lub coś co ją inspiruje w codziennym życiu. Siostrzyczka narysowała wielkiego wieloryba, więc zapytałam ją z zaciekawieniem dlaczego akurat wieloryb jest jej inspiracją. Spojrzała na mnie, wybuchła śmiechem i powiedziała: "Jaki wieloryb - przecież to Ty!"
REKLAMA

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w życiu jedzie na kolonię. Tak się podekscytowała, że wstała dzisiaj sama bez budzenia (zazwyczaj dobudzenie jej graniczy z cudem), wymyła zęby i ubrała się bez marudzenia. Sama sobie zrobiła śniadanie i zjadła przy stole jak dorosły po czym przyszła mnie obudzić twierdząc, że jest gotowa. O godzinie 3.37!
REKLAMA

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi,

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi, że przyszła do niego nastolatka. Bardzo ładna, gdyby nie mocno szpecący trądzik. Przypisał jej magiczną miksturę i umówił na wizytę kontrolną dwa tygodnie później. Ku jego wielkiemu zdziwieniu było nawet gorzej niż poprzednio. Dziewczę pogubiło się we wskazaniach i zamiast nasączać waciki i smarować twarz, przypisany specyfik piła.
REKLAMA

REKLAMA