Szedłem do samochodu kiedy dzieciak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Szedłem do samochodu kiedy dzieciak

Szedłem do samochodu kiedy dzieciak sąsiadów wyskoczył z za krzaka i oblał mnie wodą z wiadra, po czym wyraźnie zadowolony z siebie zaczął się śmiać na całego. Chłopak ma 12 lat i nie jest to pierwszy raz kiedy robi mi głupi kawał. Tym razem jednak przegiął więc poszedłem porozmawiać z jego rodzicami. Drzwi otworzyła mi jego matka i ledwo zacząłem opowiadać jej co się stało - przerwała mi słowami: "Przecież to tylko dzieciak, nic na to nie poradzę"i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem.
REKLAMA

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w życiu jedzie na kolonię. Tak się podekscytowała, że wstała dzisiaj sama bez budzenia (zazwyczaj dobudzenie jej graniczy z cudem), wymyła zęby i ubrała się bez marudzenia. Sama sobie zrobiła śniadanie i zjadła przy stole jak dorosły po czym przyszła mnie obudzić twierdząc, że jest gotowa. O godzinie 3.37!
REKLAMA

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi,

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi, że przyszła do niego nastolatka. Bardzo ładna, gdyby nie mocno szpecący trądzik. Przypisał jej magiczną miksturę i umówił na wizytę kontrolną dwa tygodnie później. Ku jego wielkiemu zdziwieniu było nawet gorzej niż poprzednio. Dziewczę pogubiło się we wskazaniach i zamiast nasączać waciki i smarować twarz, przypisany specyfik piła.
REKLAMA

REKLAMA