Jeżdżę konno. Ostatni rok poświęciłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jeżdżę konno. Ostatni rok poświęciłam

Jeżdżę konno. Ostatni rok poświęciłam na przygotowania do ważnego w jeździectwie egzaminu, tzw. złotej odznaki. Kosztowało mnie to górę złota (przygotowanie egzamin = majątek )oraz mnóstwo czasu. Dzień przed egzaminem postanowiłam odpuścić sobie trening i wraz z trenerem udaliśmy w teren (wyjazd konno poza teren klubu jeździeckiego). Po drodze spotkaliśmy parę, za przeproszeniem głąbów, na motocyklach. Mój koń jest doświadczony i zrównoważony, nie boi się warkotu silnika. Ale kiedy jeden z żartownisiów rzucił mu pod nogi to badziewie, które brzmi jak wystrzeliwana petarda, nie ma się co dziwić, że wystrzelił w stronę lasu jak dziki. Kto konno jeździ, wie, że zatrzymać spłoszonego konia prawie się nie da ( nie w pierwszej fazie przerażenia). Tym sposobem, jadąc na rozpędzonym koniu pomiędzy drzewami, w końcu doszło do spotkania mojego kolana z jednym z nich. Efektem było potrzaskane niemal wszystko, co w kolanie może być potrzaskane. Operacja, rehabilitacja, pożegnanie z jeździectwem na dłuuuugi czas, a ze sportem już na zawsze.
REKLAMA

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w życiu jedzie na kolonię. Tak się podekscytowała, że wstała dzisiaj sama bez budzenia (zazwyczaj dobudzenie jej graniczy z cudem), wymyła zęby i ubrała się bez marudzenia. Sama sobie zrobiła śniadanie i zjadła przy stole jak dorosły po czym przyszła mnie obudzić twierdząc, że jest gotowa. O godzinie 3.37!
REKLAMA

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi,

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi, że przyszła do niego nastolatka. Bardzo ładna, gdyby nie mocno szpecący trądzik. Przypisał jej magiczną miksturę i umówił na wizytę kontrolną dwa tygodnie później. Ku jego wielkiemu zdziwieniu było nawet gorzej niż poprzednio. Dziewczę pogubiło się we wskazaniach i zamiast nasączać waciki i smarować twarz, przypisany specyfik piła.
REKLAMA

REKLAMA