Dziś gdy szłam do pracy przechodziłam - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dziś gdy szłam do pracy przechodziłam

Dziś gdy szłam do pracy przechodziłam na drugą stronę ulicy na niedozwolonym miejscu. Niestety na moje nieszczęście zobaczyli to Policjanci, których oczywiście ja nie zauważyłam. Jeden z Nich chciał wypisać mi mandat - 50 zł. Próbowałam prosić aby tego nie robili, że to pierwszy raz itp... takie tam tłumaczenia. Na co jeden z Nich mówi: Dobra da pani 50 zł i zapomnimy o sprawie...
REKLAMA

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w

Nasza 7-letnia córka po raz pierwszy w życiu jedzie na kolonię. Tak się podekscytowała, że wstała dzisiaj sama bez budzenia (zazwyczaj dobudzenie jej graniczy z cudem), wymyła zęby i ubrała się bez marudzenia. Sama sobie zrobiła śniadanie i zjadła przy stole jak dorosły po czym przyszła mnie obudzić twierdząc, że jest gotowa. O godzinie 3.37!
REKLAMA

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi,

Mój brat jest dermatologiem. Opowiadał mi, że przyszła do niego nastolatka. Bardzo ładna, gdyby nie mocno szpecący trądzik. Przypisał jej magiczną miksturę i umówił na wizytę kontrolną dwa tygodnie później. Ku jego wielkiemu zdziwieniu było nawet gorzej niż poprzednio. Dziewczę pogubiło się we wskazaniach i zamiast nasączać waciki i smarować twarz, przypisany specyfik piła.
REKLAMA

REKLAMA