Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby - TwojeHistorie.pl - Historie z Życia Wzięte
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby

Ostatnio poprosiłam moją mamę, żeby opowiedziała mi jak po raz pierwszy się w kimś zauroczyła. Na obozie harcerskim poznała starszego od siebie chłopaka, który przez cały wyjazd nie miał pojęcia o jej istnieniu. Ostatniego dnia przy wieczornym ognisku, chłopak usiadł akurat obok niej. Niespodziewanie odezwał się do niej, ale było zbyt głośno (wszyscy śpiewali), a ona była zbyt onieśmielona tym, że ją zauważył, aby cokolwiek zrozumieć, więc odpowiedziała tylko uśmiechem. Po chwili sytuacja się powtórzyła, a moja mama była coraz bardziej przejęta i zawstydzona. W końcu chłopak nie wytrzymał i gdy muzyka przycichła, głośno poprosił, aby poszła zmienić buty, ponieważ wdepnęła w kupę i strasznie od niej śmierdzi. To był koniec pierwszego zauroczenia mojej mamy.
REKLAMA

Nasz 5-letni synek jest bardzo niesamodzielny.

Nasz 5-letni synek jest bardzo niesamodzielny. Bardzo się buntuje kiedy chcemy żeby sam po sobie sprzątał, albo sam się ubierał. Rano ubierając buty tak targał sznurówkę, że pękła i uderzył się sam w oko. Wyszło paskudne limo, a on wszystkim opowiada, że to ja mu zrobiłam bo nie chciał ubrać buta.
REKLAMA

Godzina 3.26 w nocy. Ze smacznego snu

Godzina 3.26 w nocy. Ze smacznego snu obudził mnie krzyk sąsiada "AUUUUUUUUUUUUUUU!"i po chwili "Tak krzyczałaś kiedy się urodziłaś o tej godzinie. Wszystkiego najlepszego!". Robi tak co roku od 10 lat i zapowiada się na przynajmniej 10 kolejnych.
REKLAMA

Wpadłem na szefa HR i uświadomiłem sobie,

Wpadłem na szefa HR i uświadomiłem sobie, że nie widziałem go od paru tygodni, a zazwyczaj spotykałem go regularnie. Zapytałem co porabiał w tym czasie na co on odparł, że był na długich wakacjach. Entuzjastycznie powiedziałem mu jakim jest szczęściarzem, że pewnie wypoczął za wszystkie czasy, że mu zazdroszczę i też bym tak kiedyś chciał. Facet wybałuszył oczy, a szczęka mu opadła. Stał tak przez długą chwilę, po czym powiedział "MIAŁEM POWAŻNĄ OPERACJĘ - NIE WAKACJE!". W poniedziałek mam z nim ewaluację mojej pracy w tym roku, od tego zależy moja premia w całym przyszłym roku".
REKLAMA

Znalazłam rzutnik i stare przezrocza z

Znalazłam rzutnik i stare przezrocza z czasów przed-dziecięcych. Usiedliśmy z dzieciakami i zaczęliśmy oglądać. Dzieciaki od razu poznały swojego tatę, ale nie chciały uwierzyć, że kobieta na zdjęciach to ja. Bo przecież szczupła, ładna i uśmiechnięta...
REKLAMA

REKLAMA