W mojej rodzinie wszyscy pracują w sektorze - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W mojej rodzinie wszyscy pracują w sektorze

W mojej rodzinie wszyscy pracują w sektorze handlowym. Mój ojciec 10 lat temu otworzył firmę sprzedającą podzespoły do maszyn górniczych. Ja, jako młody handlowiec, pracowałem w firmie sektora FMCG (produkty, które szybko schodzą). Prosiłem, żeby ojciec zatrudnił mnie u siebie. Nigdy się na to nie zgodził, bo uważał to za kumoterstwo, nie zwracając uwagi na to, że połowa mojej rodziny pracuje u niego. Chciałem zmienić pracę, ponieważ miałem naprawdę dobre wyniki, a prowizja z tego była dla mnie niezadowalająca. Puściłem więc "wici"w branży, że oddam połowę prowizji przez 3 miesiące za załatwienie pracy w jakimś bardziej opłacalnym sektorze. Dowiedział się o tym mój ojciec. Dzisiaj oddaje mu 3. "połówkę"mojej prowizji.
REKLAMA

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie siłowni. Ćwiczy kiedy tylko może, ma fioła na punkcie zdrowego odżywiania i o niczym innym nie można już nim pogadać. Wczoraj wypadała nasza 4 rocznica poznania. Jako, że ukochany zachowywał się ostatnio podejrzanie podejrzewałam, że chce mi się oświadczyć. Niespodzianka była, ale zupełnie nie taka jak przewidywałam - wręczył mi 30 minutowe nagranie, jak naoliwiony pręży swoje muskuły. Jakby chociaż w 10% był we mnie zakochany tak mocno jak w samym sobie to byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie.
REKLAMA

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się, że został pobity przez kilku "kolegów"z klasy. Za co? Nauczyciel uzupełniał jakiś dziennik i pytał każdego o miejsce urodzenia. Zgodnie z prawdą mój syn podał nazwę pewnego miasta w Turcji. Nie umknęło to uwadze innych, więc opowiedział całą historię (ja i mąż jesteśmy Polakami, po prostu będąc w ciąży pojechałam z mężem na wakacje, niestety doszło do małych komplikacji, i musiałam zostać w Turcji aż do rozwiązania, bo podróż powrotna była w moim stanie niemożliwa). Oberwało mu się za bycie "brudasem, ciapakiem, zagrożeniem dla czystości rasowej Europy oraz terrorystą i niszczycielem naszej kultury". Dodam, że syn jest niebieskookim blondynem.
REKLAMA

REKLAMA