Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem

Ostatnio tydzień przed wypłatą dostałem pismo z mieszkaniówki, którego treść była taka: Uprzejmie prosimy o niezwłoczne uregulowanie niedopłaty za ogrzewanie i ciepłą wodę za okres sezonu zimowego w wysokości;247,57zł. A że byłem przed wypłatą i nie posiadałem takiej kwoty, musiałem pożyczyć od dziadków (bo mieszkają najbliżej) Więc przychodzę i pytam czy taką sumę są w stanie mi pożyczyć. Na co usłyszałem: "Tak, tak wnusiu. Widzimy, że krucho u Ciebie z pieniędzmi, więc postanowiliśmy po śmierci wszystkie oszczędności, samochód i mieszkanie zapisać na Ciebie."A ja bez namysłu palnąłem: Tak!? Już nie mogę się doczekać! Gdyby spojrzenie mogło zabijać...
REKLAMA

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie siłowni. Ćwiczy kiedy tylko może, ma fioła na punkcie zdrowego odżywiania i o niczym innym nie można już nim pogadać. Wczoraj wypadała nasza 4 rocznica poznania. Jako, że ukochany zachowywał się ostatnio podejrzanie podejrzewałam, że chce mi się oświadczyć. Niespodzianka była, ale zupełnie nie taka jak przewidywałam - wręczył mi 30 minutowe nagranie, jak naoliwiony pręży swoje muskuły. Jakby chociaż w 10% był we mnie zakochany tak mocno jak w samym sobie to byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie.
REKLAMA

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się, że został pobity przez kilku "kolegów"z klasy. Za co? Nauczyciel uzupełniał jakiś dziennik i pytał każdego o miejsce urodzenia. Zgodnie z prawdą mój syn podał nazwę pewnego miasta w Turcji. Nie umknęło to uwadze innych, więc opowiedział całą historię (ja i mąż jesteśmy Polakami, po prostu będąc w ciąży pojechałam z mężem na wakacje, niestety doszło do małych komplikacji, i musiałam zostać w Turcji aż do rozwiązania, bo podróż powrotna była w moim stanie niemożliwa). Oberwało mu się za bycie "brudasem, ciapakiem, zagrożeniem dla czystości rasowej Europy oraz terrorystą i niszczycielem naszej kultury". Dodam, że syn jest niebieskookim blondynem.
REKLAMA

REKLAMA