Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje

Moja teściowa zawsze nieprzyjemnie komentuje zapachy moich perfum. Ponieważ bardzo zależy mi na dobrych kontaktach z nią, wydałam majątek na różne zapachy, żaden z nich jednak nie przypadł jej do gustu. Pewnego dnia postanowiłam podejrzeć jakich perfum używa teściowa, kupiłam więc te same z myślą, że wreszcie skończą się jej docinki na ten temat. Niestety bardzo się pomyliłam, bo moja teściowa zaczęła niemiło komentować również ten zapach. Jakież było jej zdziwienie, gdy z mojej torebki wypadł flakon perfum, których sama używa od wielu lat. Od tamtej chwila minęło ponad 5 lat, a ja do dziś dnia nie usłyszałam żadnego złego słowa na temat mojego zapachu.
REKLAMA

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie siłowni. Ćwiczy kiedy tylko może, ma fioła na punkcie zdrowego odżywiania i o niczym innym nie można już nim pogadać. Wczoraj wypadała nasza 4 rocznica poznania. Jako, że ukochany zachowywał się ostatnio podejrzanie podejrzewałam, że chce mi się oświadczyć. Niespodzianka była, ale zupełnie nie taka jak przewidywałam - wręczył mi 30 minutowe nagranie, jak naoliwiony pręży swoje muskuły. Jakby chociaż w 10% był we mnie zakochany tak mocno jak w samym sobie to byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie.
REKLAMA

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się, że został pobity przez kilku "kolegów"z klasy. Za co? Nauczyciel uzupełniał jakiś dziennik i pytał każdego o miejsce urodzenia. Zgodnie z prawdą mój syn podał nazwę pewnego miasta w Turcji. Nie umknęło to uwadze innych, więc opowiedział całą historię (ja i mąż jesteśmy Polakami, po prostu będąc w ciąży pojechałam z mężem na wakacje, niestety doszło do małych komplikacji, i musiałam zostać w Turcji aż do rozwiązania, bo podróż powrotna była w moim stanie niemożliwa). Oberwało mu się za bycie "brudasem, ciapakiem, zagrożeniem dla czystości rasowej Europy oraz terrorystą i niszczycielem naszej kultury". Dodam, że syn jest niebieskookim blondynem.
REKLAMA

REKLAMA