Dzień przed sylwestrem wyskoczyła mi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzień przed sylwestrem wyskoczyła mi

Dzień przed sylwestrem wyskoczyła mi ogromna opryszczka na samym środku górnej wargi... To nie byłby taki dramat, gdyby nie to, że tydzień później miałam studniówkę, a opryszczka wcale nie znikała. Dodatkowo przeniosła się jeszcze na dolną wargę. Tuż przed wyjściem na imprezę od ojca na pocieszenie usłyszałam, że "wyglądam jak karp świąteczny".
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA