Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój

Niedawno odwiedziła mnie policja, bo mój już były facet wplątał się w jakieś kłopoty i chcieli się dowiedzieć czy czegoś nie wiem na ten temat. Przy przeglądaniu papierów dowiedziałam się, że przez trzy lata obchodziłam jego urodziny miesiąc wcześniej niż miał je faktycznie, bo we właściwy dzień musiał siedzieć z żoną i dzieckiem. Dodam, że na imprezy "urodzinowe"jeździliśmy m.in. do jego rodziców.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA