W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł

W trakcie rodzinnej imprezy temat zszedł na kosmetyki i szwagierka bardzo się zdziwiła, że ja, w wieku 34 lat nie korzystam z żadnego kremu na zmarszczki. Teściowa natychmiast stanęła w mojej obronie i powiedziała "Daj spokój przecież widzisz, że ona nie potrzebuje takich wynalazków". Bardzo mnie zaskoczyła takim komplementem, bo zazwyczaj mi docina. Podziękowałam, a ona wtedy z satysfakcją dorzuciła: "Czy ktoś widział kiedyś zmarszczki na balonie?"
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA