Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo

Jestem wyjątkowo nieśmiały, ale mimo wszystko postawiłem wszystko na jedną kartę i poszedłem z bukietem kwiatów do domu koleżanki ze szkoły, która bardzo mi się podoba. Otworzyła jej młodsza siostra, rzuciła się na mnie z radością. Zaskoczony, nie wiedziałem co mam powiedzieć i od dwóch tygodni jesteśmy parą bo nie mam jaj się przyznać, że to nie do niej wtedy przyszedłem. Teraz nawet jeśli powiem prawdę to już pozamiatane bo wyjdę pewnie na jakiegoś psychopatę.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA