Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe.

Moja siostra ma ostatnio kłopoty finansowe. Jakoś to wyszło przy rozmowie z sąsiadką, która jest fryzjerką i powiedziała, że trwają u nich szkolenia dla praktykantów i można zarobić 150 złotych i przy okazji obciąć się za darmo. Namówiłam siostrę i poszłyśmy razem. Dziewczyna, która mi się przytrafiła była przesympatyczna i zrobiła mi fajną oryginalną fryzurę. Mojej siostrze trafiła się gburowata, śmierdząca fajami i potem babka, która poparzyła jej głowę i ścięła tak krzywo, że dostała ocenę 2/10. Siostra jest na mnie teraz wkurzona, a ja chciałam tylko jakoś pomóc bo bezpośrednio ode mnie nie chce przyjąć pieniędzy.
REKLAMA

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów.

Mój mąż zaprosił kumpli na wieczór horrorów. Siedzieli i coraz bardziej upojeni napojami wyskokowymi oglądali kolejne hity. Nie wzięliśmy pod uwagę, że warto byłoby przenieść nasze papugi z domu na taką imprezę. Dźwięki, którymi nas raczą w środku nocy od paru dni są nie do opisania. Za każdym razem jestem bliska zawału.
REKLAMA

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic

Nasz 14-letni syn zachowywał się jak szlachcic, więc wzięliśmy się z żoną ostro za temperowanie jego zapędów. Żeby dostać kieszonkowe musi pilnować porządku w swoim pokoju , raz w miesiącu ugotować obiad dla wszystkich i raz na dwa tygodnie sprząta łazienkę. Początki były trudne, ale w zeszłym miesiącu sam z siebie zaproponował, że zrobi pranie. Parę razy robił to pod nadzorem, a później pozwoliliśmy mu już robić samemu. Wczoraj chciał zrobić nam niespodziankę i uprać również nasze rzeczy. Bardzo miły gest, szkoda tylko, że zamiast płynu do płukania przez pomyłkę wlał wybielacz.
REKLAMA

REKLAMA