Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty

Mieliśmy w pracy dwudniowe warsztaty integracyjne. Zatrudniliśmy dużo nowych osób i ma nam to pomóc w lepszej współpracy. Na koniec zorganizowano konkurs - quiz, w którym główną nagrodą był karnet na opalanie natryskowe znajdujące się w tym samym budynku co nasze biuro. Większość babeczek naprawdę chciało wygrać, faceci mieli z tego niezły ubaw, ale najlepsze jest to, że ostatecznie wygrał nowy pracownik. Facet ma rodziców o korzeniach Afrykańskich i jest czarny jak smoła.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA