Żona była z dzieciakami u babci, więc - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Żona była z dzieciakami u babci, więc

Żona była z dzieciakami u babci, więc zrobiłem imprezę dla kumpli. mimo wielkich obiekcji małżonki Przesadziłem z alkoholem i odpadłem na kanapie. Kiedy się obudziłem miałem paski do depilacji poprzyklejane na całej twarzy. Nie wiem, który debil to wymyślił, ale nie mam teraz brwi. Na co dzień pracuję w obsłudze klienta i szef kazał mi iść na przymusowy urlop, a dzieciaki się mnie boją i płaczą na mój widok. Tacy kumple to prawdziwy skarb.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA