Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia

Mój facet ma dość nietypowe hobby - uwielbia piec ciasta. Oglądaliśmy jakieś romansidło na laptopie, a on przytulił się do mnie i rozmarzony powiedział: "Nawet nie wiesz co miałbym ochotę Ci teraz zrobić...". Ja mu odpowiedziałam zalotnie, że przecież film może poczekać i może się brać do roboty po czym zaczęłam go całować. On mnie odepchnął... i poszedł do kuchni robić mi tort bezowy!
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA