Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej

Byłam w odwiedzinach u mojej siostry. Jej dzieciaki skakały na trampolinie i próbowały mnie namówić na skakanie, ale mi się od takich rzeczy robi niedobrze i podziękowałam. Po jakimś czasie przyszły do mnie zaaferowane z "wyliczeniami"na kartce. Narysowały całą swoją rodzinę i starsza córka - lat 4 powiedziała: "Ciociu, wiemy że myślisz, że jesteś za gruba na trampolinę, ale policzyliśmy, że skoro wytrzymuje całą naszą rodzinę, a my razem ważymy PRAWIE tyle co Ty, to nie ma się o co bać".
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA