Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili

Nasz dom nawiedziły myszy i rodzice kupili urządzenia, które emitują dźwięki nie słyszalne przez ludzi, a nie do zniesienia przez myszy. Może i ludzie dźwięków nie słyszą, ale ja mam napadowe ostre bóle głowy od kiedy je podłączyli, myszom za to zdaje się to nie przeszkadzać w najmniejszym stopniu. Raz byłam cały dzień w domu sama i wyłączyłam wszystkie urządzenia. Jak tylko reszta rodziny wróciła wkurzyła się na mnie, a ojciec wykrzyczał, że nie ma zamiaru tolerować moich nastoletnich histerii i wszystkie włączył ponownie. Kłujące bóle głowy pojawiły się od razu...
REKLAMA

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie

Mój chłopak totalnie oszalał na punkcie siłowni. Ćwiczy kiedy tylko może, ma fioła na punkcie zdrowego odżywiania i o niczym innym nie można już nim pogadać. Wczoraj wypadała nasza 4 rocznica poznania. Jako, że ukochany zachowywał się ostatnio podejrzanie podejrzewałam, że chce mi się oświadczyć. Niespodzianka była, ale zupełnie nie taka jak przewidywałam - wręczył mi 30 minutowe nagranie, jak naoliwiony pręży swoje muskuły. Jakby chociaż w 10% był we mnie zakochany tak mocno jak w samym sobie to byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie.
REKLAMA

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się

Mam syna w gimnazjum. Dziś dowiedziałam się, że został pobity przez kilku "kolegów"z klasy. Za co? Nauczyciel uzupełniał jakiś dziennik i pytał każdego o miejsce urodzenia. Zgodnie z prawdą mój syn podał nazwę pewnego miasta w Turcji. Nie umknęło to uwadze innych, więc opowiedział całą historię (ja i mąż jesteśmy Polakami, po prostu będąc w ciąży pojechałam z mężem na wakacje, niestety doszło do małych komplikacji, i musiałam zostać w Turcji aż do rozwiązania, bo podróż powrotna była w moim stanie niemożliwa). Oberwało mu się za bycie "brudasem, ciapakiem, zagrożeniem dla czystości rasowej Europy oraz terrorystą i niszczycielem naszej kultury". Dodam, że syn jest niebieskookim blondynem.
REKLAMA

REKLAMA