Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na

Rodzice po raz pierwszy zgodzili się na późniejszy powrót mojego 16-letniego brata z imprezy. Wrócił w środku nocy zalany w trupa, ale mimo wszystko udało mu się zachować bardzo cicho. Wysłał zdjęcie godziny na piekarniku (tak żeby rodzice rano mogli zweryfikować, o której wrócił) i położył się spać. Akcja zakończyła by się pełnym sukcesem, gdyby tylko położył się spać do swojego łóżka, a nie łóżka staruszków.
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA