Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru.

Mój ojciec ma typowe czarne poczucie humoru. Nasza nastoletnia córka właśnie wkracza w najtrudniejszy okres. Wszystko widzi w czarnych barwach i ostatnio u dziadków marudziła, że całe życie będzie sama bo jest mało atrakcyjna. Babcia jej powiedziała, że dramatyzuje i każdy prędzej czy później znajdzie partnera. Młoda się popłakała bo nigdy się nawet nie trzymała z chłopakiem za rękę, ani nie dostała kwiatka. Dziadek uspokajającym tonem powiedział jej, że jak umrze to na bank dostanie masę kwiatów.
REKLAMA

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem

Musiałem oddać auto do naprawy i dostałem samochód zastępczy. Mają tam taki burdel, że nie odnotowali tego w systemie i po paru dniach auto zostało zgłoszone jako skradzione. Jechałem na podpisanie umowy z klientem. Miałem mieć z tego gigantyczną prowizję... Miałem bo nie dojechałem... Zatrzymała mnie policja i zanim udało się wszystko odkręcić klient już się obraził na dobre. Słyszałem, że poszedł do konkurencji.
REKLAMA

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem

Mój mąż po pijanemu w lasku za osiedlem nazbierał grzybów o dziwnej nazwie papieraki, właśnie je gotuje dla mnie na romantyczną kolację, a smród jest taki na całe mieszkanie i klatkę, że mam dość!
REKLAMA

REKLAMA