Nasza córka ma na osiedlu masę koleżanek, z - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Nasza córka ma na osiedlu masę koleżanek, z

Nasza córka ma na osiedlu masę koleżanek, z którymi się trzyma. My również mamy fajne stosunki z rodzicami, więc często gościmy na obiedzie inne dzieciaki. Nasza Natka, również często jada u sąsiadów. Jednak tylko nasza córeczka pobiera od innych dzieciaków opłaty za obiady zjedzone u nas. Dowiedziałam się o tym zupełnym przypadkiem, kiedy zobaczyłam, że ma podejrzanie dużo pieniędzy w skarbonce.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA