Mój chłopak mieszka prawie 1000 km ode - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój chłopak mieszka prawie 1000 km ode

Mój chłopak mieszka prawie 1000 km ode mnie, więc wysyłamy sobie snapy z różnych sytuacji w naszym życiu. Szłam pod prysznic, więc postanowiłam go o tym stosownie poinformować. Niestety w trakcie wysyłania zdjęcia telefon się zawiesił i przypadkiem zaznaczyła się cała lista kontaktów... teraz wszyscy z mojego roku, chóru uczelni, liceum itd. mogą podziwiać moje całkowicie nagie ciało.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA