Zostałem pierwszy raz zaproszony na rodzinną - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zostałem pierwszy raz zaproszony na rodzinną

Zostałem pierwszy raz zaproszony na rodzinną imprezę do mojej dziewczyny. Impreza była spora. Dużo gości i przeróżne rzeczy na grilla. Jak to bywa grill w pewnym momencie zaczyna się palić. Chcąc ugasić ogień chwyciłem za pierwszą z brzegu butelkę i zalałem wszystko obficie. Niestety nie była to woda a rozpałka. Spaliłem w moment wielką porcję jedzenie. W taki sposób przedstawiłem się rodzinie mojej dziewczyny.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA