Pamięć ludzka jest dziwna. Mam 4 dychy na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pamięć ludzka jest dziwna. Mam 4 dychy na

Pamięć ludzka jest dziwna. Mam 4 dychy na karku a dziś od rana łazi za mną wspomnienie z ogólniaka, do którego chodziłem. Mieliśmy w klasie najładniejszą laskę w szkole. Wszyscy się w niej podkochiwali. A ja - typowy kujon, skryty, zamknięty, gnębiony, żyjący trochę w swoim świecie który nie pasował do szkolnych realiów. Studniówka. Oczywiście panna przyszła ze swoim chłopakiem, ale w pewnym momencie podeszła i mnie poprosiła o taniec. Pokręciliśmy się na parkiecie i rozeszliśmy do swoich spraw. Potem jak powstał film ze studniówki, znów do mnie podeszła i powiedziała zdanie którego nie zapomnę do końca życia - Ładnie wyglądamy jako para. Normalnie na takie słowa można być wniebowziętym... ale ja oczywiście oderwany od rzeczywistości odpowiedziałem tylko suche - No - i poszedłem dalej. Nigdy więcej się już do mnie nie odezwała. Od rana łazi za mną to wspomnienie i czuję się z nim jak ostatni frajer.
REKLAMA

Na studiach pracowałam na infolinii dużego

Na studiach pracowałam na infolinii dużego banku. Praca bardzo monotonna, ale godziny pracy były bardzo elastyczne i dzięki temu mogłam studiować dziennie. Zrezygnowałam kiedy na koniec egzaminu ustnego wypaliłam automatycznie wyuczoną w banku formułkę: "To ja dziękuję za telefon do nas!".Zastanawiam się nad rzuceniem pracy.

Zastanawiam się nad rzuceniem pracy. W biurze stałem się obiektem kpin od kiedy zatrudniono nową koleżankę - bardzo hojnie obdarzoną przez naturę. Wszyscy przywitali się z nią normalnie tylko ja wypaliłem "Cycki, to znaczy Piersi, to znaczy CZEŚĆ!".
REKLAMA

REKLAMA