Moja dziewczyna po śmierci mamy zaczęła - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna po śmierci mamy zaczęła

Moja dziewczyna po śmierci mamy zaczęła regularnie chodzić do kościoła. Podobno ludzie w takich sytuacjach dość często odwracają się kompletnie od Boga albo przeciwnie, szukają u niego pocieszenia. W zeszłą niedzielę chciałem jej zrobić niespodziankę i pójść z nią do kościoła. Szedłem kawałek za nią, ale do kościoła nigdy nie dotarła. Dotarła na plebanię, gdzie od jakiegoś czasu zdradza mnie z księdzem!
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA