Wszędzie spotkałam się z opiniami, że kobiety - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wszędzie spotkałam się z opiniami, że kobiety

Wszędzie spotkałam się z opiniami, że kobiety są nieznośne w związkach. A to strzelają fochy, każą facetowi domyślać się, co się stało, a to robią awantury o nic itp. Jestem kobietą i mój facet właśnie strzelił na mnie focha po raz trzeci w tym miesiącu. Gdy pytam o co chodzi, ten każe mi się domyślać. Nie przypominam sobie, bym zrobiła mu coś złego, więc naprawdę nie wiem, co się stało. Chodzi naburmuszony już trzeci dzień i prawie się nie odzywa. Próbowałam go przeprosić, to tylko pogorszyłam sprawę. Przed chwilą zaprosił kumpla, siedzą i rozmawiają normalnie. Weszłam do pokoju, obydwoje spojrzeli na mnie wilkiem i gdyby wzrok miał zabijać, byłabym martwa. Naprawdę nie wiem, co zrobiłam.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA