Przyprowadziłam do domu chłopaka. Spotykamy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Przyprowadziłam do domu chłopaka. Spotykamy

Przyprowadziłam do domu chłopaka. Spotykamy się od paru tygodni i po raz pierwszy w życiu naprawdę mogę powiedzieć, że się zakochałam bez reszty. Problem w tym, że mojemu tacie wydawało się, że go kojarzy. Zaczął go wypytywać o różne rzeczy i okazało się, że to mój kuzyn. Nie wyszło to nigdy wcześniej bo nasze rodziny są skłócone od lat.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA