Minął mnie dzisiaj koleś na motocyklu. Po - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Minął mnie dzisiaj koleś na motocyklu. Po

Minął mnie dzisiaj koleś na motocyklu. Po chwili zawrócił, zatrzymał się koło mnie i zaczął ze mną flirtować. Nie powiem, zrobiło mi się bardzo miło bo nikt mnie wcześniej nie podrywał w taki bezpośredni sposób, a facet był naprawdę przystojny i sympatyczny. Zapytał czy może zapisać w moim telefonie numer do siebie, bo chętnie by się ze mną umówił, ale nie ma przy sobie akurat swojej komórki. Dałam mu swój telefon, a on najzwyczajniej w świeci odjechał.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA