Poszłam wczoraj do tajskiej restauracji, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Poszłam wczoraj do tajskiej restauracji,

Poszłam wczoraj do tajskiej restauracji, w której nigdy wcześniej nie jadłam, a od znajomych słyszałam same dobre opinie. Jedzenie faktycznie super, ale miałam pecha trafić na byłego męża. Zaprosił całą rodzinę żeby oświadczyć się swojej nowej ukochanej, dla której mnie zostawił. Nie dało się nie zauważyć wielkiego diamentu na pierścionku. Mi oświadczył się plastikowym pierścionkiem ukrytym w Big Macu.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA