Z obecną dziewczyną spotykam się od niedawna. - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Z obecną dziewczyną spotykam się od niedawna.

Z obecną dziewczyną spotykam się od niedawna. Wczoraj po raz pierwszy raz doszło między nami do czegoś więcej niż pocałunek. W pewnym momencie przystopowała mnie słowami "Nie tak szybko. Ja lubię powoli i delikatnie. Wyobraź sobie, że właśnie kochasz się z dzieckiem". Po tym tekście zmiękłem na dobre i nie wiem czy chcę się dalej spotykać z taką świrniętą laską.
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA