Facet zostawił mnie po 10 latach związku, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Facet zostawił mnie po 10 latach związku,

Facet zostawił mnie po 10 latach związku, bo znalazł sobie kogoś nowego. Nie będę ukrywać, że jestem w totalnej rozsypce i ciężko jest mi sobie ułożyć życie na nowo. Czuję, że nawet najprostsze rzeczy mnie przerastają więc wybrałam się do psychologa. Nigdy nie wierzyłam w psychoterapię, ale tonący brzytwy się chwyta. Koleżanka poleciła mi świetną babkę i po pierwszym spotkaniu byłam nastawiona w miarę optymistycznie. Wychodząc od niej wpadłam na... swojego byłego. Niech mi ktoś powie, jakiego trzeba mieć pecha żeby były facet zaczął spotykać się z Panią psycholog, do której akurat się umówiłam?
REKLAMA

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo

Od jakiegoś czasu opiekuję się dorywczo dzieciakiem sąsiadów. Wczoraj wieczorem nie chcieli mi zapłacić bo Weronika była przeziębiona i przespała 3 godziny, które z nią siedziałam. Zdaniem rodziców mogłam robić co chciałam, więc to się nie może kwalifikować jako praca.
REKLAMA

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie

Mój dziadek jest już dosyć stary (prawie 90 lat) i cierpi na alzheimera. Do domu starości w jakim stacjonuje przychodzą co jakiś czas gimnazjaliści. Po ich ostatniej wizycie zostaliśmy wezwani aby stawić się w sprawie dziadka, bo rzekomo usiłował się zabić. Co się stało? Dziadka znaleziono z plastikowym nożykiem próbującego wdziugać go sobie w rękę. Jak się dziadzio tłumaczył? Powiedział tylko, że chciał zwrócić uwagę na swoją egzystencje i namówili go do tego jego "ziomki". Chyba nie świadczy to dobrze o współczesnej młodzieży...
REKLAMA

REKLAMA