Stałam w kolejce do kasy, kiedy paniusi - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Stałam w kolejce do kasy, kiedy paniusi

Stałam w kolejce do kasy, kiedy paniusi przede mną odrzuciło kartę ze względu na brak środków. Zaczęła się wydzierać na kasjerkę, że na pewno zrobiła coś źle i to dlatego. Darłą się na biedną babeczkę, aż tak nie wytrzymała i się popłakała. Po 3 nieudanej próbie nie wiedząc czemu uwzięła się na mnie i tak zawzięcie krzyczała, że nie jest biedna, że parę razy aż mnie opluła.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA