Poszedłem do fryzjera. Na fotelu obok usiadł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Poszedłem do fryzjera. Na fotelu obok usiadł

Poszedłem do fryzjera. Na fotelu obok usiadł żołnierz w pełnym mundurze i poprosił o przycięcie maszynką prawie na zero. Zanim fryzjerka zaczęła mnie obsługiwać zadzwoniła jej komórka i okazało się, że wydarzyła się jakaś tragedia rodzinna i musi natychmiast wracać do domu. Przekazała mnie swojej koleżance, ale zaszło jakieś nieporozumienie i zanim zdążyłem zareagować babeczka przejechała mi maszynką przez środek głowy.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA