Kilka dni temu poślizgnęłam się w czasie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kilka dni temu poślizgnęłam się w czasie

Kilka dni temu poślizgnęłam się w czasie kąpieli, niestety złamałam sobie rękę. Moja mama, zaniepokojona hałasem, wbiegła do łazienki. Zamiast mi pomóc czy wezwać karetkę zaczęła na mnie krzyczeć, że mam ogolony wzgórek łonowy. Ignorując moje jęczenie z bólu przez 15 minut wygłaszała monolog, że tylko dzi*ki się tam golą itd. Nie uwierzyła mi, że jestem dziewicą (fakt, że nikogo nie mam, i nie miałam, nic nie znaczy) i zignorowała moje tłumaczenie, że przy treningach pływackich 3 razy w tygodniu wypada się tam ogolić, ponieważ wystające spod stroju włosy łonowe są obrzydliwe. Teraz oprocz złamanej ręki oraz zawieszenia treningów na dłuższy czas mam też szlaban na wszystko, na co się dało. Łącznie z książkami.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał

Nasz 4-letni synek razem z babcią oglądał zdjęcia wakacyjne naszej rodziny. Foty były z czasów, zanim młody się urodził, ale babcia się nie zorientowała i zaczęła się nawet dziwić, że nie ma wnuczka na żadnym zdjęciu. Młody rezolutnie wytłumaczył to babci: "Babciu nie ma mnie na zdjęciu bo byłem jeszcze w jajkach u tatusia". Babcia tak się zapowietrzyła, że myślałam, że zejdzie na zawał.
REKLAMA

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę

To było w czasach, kiedy kończyłam szkołę muzyczną II stopnia, całkiem niedawno. Recital dyplomowy, aula Akademii Muzycznej wypełniona po brzegi. Koniec koncertu, składam podziękowania do mikrofonu. Kłaniam się, i w tym momencie wymsknął mi się naprawdę głośny pierd, który został znakomicie nagłośniony, bo stanęłam przed mikrofonem pojemnościowym...
REKLAMA

REKLAMA