Kupiłem nowy telewizor naprawdę sporych - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Kupiłem nowy telewizor naprawdę sporych

Kupiłem nowy telewizor naprawdę sporych rozmiarów i chciałem zatrudnić fachowców do jego zawieszenia, bo bałem się to robić samemu. Mój ojciec stwierdził, że to strata pieniędzy i on mi to może zrobić. Dałem mu się przekonać, ale telewizor po godzinie od powieszenia oderwał się od ściany i roztrzaskał się o podłogę. Mój ojciec wzruszył tylko ramionami i stwierdził, że trzeba było zatrudnić fachowców, a ja jestem parę tysięcy w plecy.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Na pogrzebie dziadka wyrwał mi się dość

Na pogrzebie dziadka wyrwał mi się dość głośny bąk. Kuzyn, który stał koło mnie nie wytrzymał i zaczął się śmiać pod nosem. Wywołało to reakcję łańcuchową i po chwili paręnaście osób w pobliżu nas nie mogło powstrzymać śmiechu. Moja babcia o mało co nie dostała zawału i trzeba było wezwać pogotowie. Brawo ja.
REKLAMA

W młodości miałam taką dziwną przypadłość,

W młodości miałam taką dziwną przypadłość, że regularnie gubiłam rzeczy. Nie ważne jak bardzo się starałam pilnować, od czasu do czasu zdarzało się, że cenne rzeczy po prostu znikały. Matka robiła mi z tego powodu potworne awantury, a ja przez to miałam poważne problemy z samooceną. Po wyprowadzeniu się z domu rodzinnego, moje problemy z gubieniem rzeczy znikły kompletnie. Dopiero wtedy moja mama się przyznała, że przez te wszystkie lata sama wyrzucała moje rzeczy, żeby móc się na mnie wyżyć jeśli miała zły humor.
REKLAMA

REKLAMA