Niedawno zatrudniliśmy nową sekretarkę. Jest - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Niedawno zatrudniliśmy nową sekretarkę. Jest

Niedawno zatrudniliśmy nową sekretarkę. Jest bardzo sympatyczna, ale nie grzeszy zbytnio rozumem. Dzisiaj rano przywitała mnie z czkawką więc powiedziałem, żeby spróbowała wstrzymać oddech na tak długo jak tylko da radę (mi to zawsze pomaga). Godzinę później zostałem wezwany na dywanik do szefa. Sekretarka złożyła oficjalną skargę bo "chamsko się naśmiewałem z jej dolegliwości i powiedziałem jej, że ma się zabić". No cóż, dziewczyna chyba jest świadoma, że czasem ludzie się z niej naśmiewają i próbuje się bronić, ale tym razem sama się podłożyła.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA