Obudziłem się nad ranem z potwornym bólem - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Obudziłem się nad ranem z potwornym bólem

Obudziłem się nad ranem z potwornym bólem głowy. Moja ukochana opowiedziała mi jak to obudziłem się w środku nocy z krzykiem i pobiegłem przed siebie prosto w ścianę. Żona uspokoiła mnie i położyła z powrotem do łóżka. Nic takiego nie pamiętam i nie chciałem jej uwierzyć, ale siniak na czole wielkości melona mnie ostatecznie przekonał. Boję się dzisiaj położyć spać...
REKLAMA

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od

Moja współlokatorka ma nowego faceta. Od samego początku nie przypadł mi do gustu - zachowywał się specyficznie, niby normalnie, ale jakoś tak mechanicznie. Kiedyś poprosiłam współlokatorkę, żeby obudziła mnie rano. Miałam projekt do dokończenia, a ona w przeciwieństwie do mnie jest rannym ptaszkiem. Punktualnie o godzinie 6.00 obudziło mnie lizania po twarzy... przez tego kolesia. Oboje mi jeszcze zrobili aferę, że przecież to nic takiego. Wyprowadziłam się jeszcze tego samego dnia.
REKLAMA

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i

Ojciec ma jakieś problemy z plecami i poszedł do fizjoterapeuty, który przypisał mu ćwiczenia rozciągające. Staruszek wychodzi dwa razy dziennie do ogrodu (mieszkamy na parterze) i tam się rozciąga. Stęka przy tym, sapie niemiłosiernie, a czasem nawet krzyczy na całe osiedle. On nie widzi w tym problemu - ja za to wstydzę się za niego i za siebie.
REKLAMA

REKLAMA