Mam 25 lat i od trzech lat spotykam się - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mam 25 lat i od trzech lat spotykam się

Mam 25 lat i od trzech lat spotykam się ze swoim obecnym chłopakiem. Bardzo się kochamy i postanowiłam, że to właśnie z nim stracę dziewictwo. Dzisiaj powiedziałam o tym mojej mamie (z którą mam bardzo dobry kontakt) i liczyłam, że doradzi mi coś w sprawie antykoncepcji. Jak zachowała się moja rodzicielka? Wybuchnęła śmiechem i powiedziała, że była pewna że już przynajmniej 8 lat nie jestem dziewicą.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA