Takie cuda tylko u mnie w pracy. Wymiana - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Takie cuda tylko u mnie w pracy. Wymiana

Takie cuda tylko u mnie w pracy. Wymiana pionów która miała trwać miesiąc, a ciągnie się już 3, miała być mała dziura, a rozkuli połowę łazienki i kuchni przebijając się "przez przypadek"do recepcji. Dużo by pisać w tym temacie. Ogólnie prawie się pomordowaliśmy z Panami w momencie kiedy przyszedł Pan pobrać licznik wody, a tu wuala, licznik zamurowany. No to po solidnej przepychance słownej na temat ich kompetencji Panowie ponownie rozkuli ścianę, aby wodę zmierzyć. Następnie przyszła nowa ekipa "posprzątać"ten bajzel który zrobili (czyt. położyć regipsy, kafelki, coś tam pędzlem machnąć i poprawić to co tami partacze popsuli). Dumni z siebie wychodzą na obiad, wchodzę do łazienki, a tak licznika ani widu, ani słychu, za to na nowych regipsach schnie świeżutki gips. Tyle Pań lekkich obyczajów w życiu nie słyszałam, gdy im uświadomiłam ten fakt po ich przerwie obiadowej.
NASTĘPNA HISTORIA >>REKLAMA

Powiedziałam mojej mamie, że po latach

Powiedziałam mojej mamie, że po latach akceptowania zdrad mojego męża mam dosyć i zdecydowałam się na rozwód. Jedyną obawą mojej rodzicielki jest to, że mój już niedługo ex-mąż nie będzie chciał utrzymywać kontaktu z resztą rodziny.
REKLAMA

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy

Opiekowałam się 10-letnim Szymonem. Kiedy przyszła pora na drzemkę jego siostrzyczki, on nie chciał jej pozwolić, bo chciał kontynuować z nią zabawę. Byłam nieugięta - przynajmniej do czasu, aż przywalił mi garnkiem w głowę i straciłam przytomność. Chwilę później do przytomności przywróciła mnie matka dzieciaków, która akurat wróciła z zakupów. Zwolniła mnie "bo zamiast pilnować jej pociech śpię sobie w najlepsze"... Ta jasne, a że na środku kuchni i w kałuży krwi to już bez znaczenia. Życzę jej powodzenia w znalezieniu kogoś kto wytrzyma z tymi rozwydrzonymi bachorami!
REKLAMA

REKLAMA